• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

TEKSTİL BASKILARI

TEKSTİL BASKI Tekstil baskı bölümümüzde her türlü t-shirt, gömlek, iş elbisesiçeşitli kumaşlar vb. birçok kumaş esaslı ürünlere baskı yapılmaktadır.Baskılarımız empirme baskı ve transfer baskı teknikleriyle yapılmakta olup, üstün yıkama dayanıklılığına sahiptir.

 

T-shirt Baskı

Sakaryada Tişört Baskı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize baskı hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz görseli tişört üzerine basabiliyoruz. Bizi diğer baskı yapan firmalardan ayıran en iyi özellik baskı yaptığımız tişörtün kumaş kalitesi ve baskı sonrası ürün garantisidir. Renkli baskılarımız da, tişört baskısında solma,boya akması,yıpranma yaşanmaz. 500 yıkamaya kadar tişörtlerimiz yıpranmaz.Eğer uygun sıcaklıkta tişörtü ters çevirip yıkarsanız yıllarca yeni almış gibi kalite kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Size özel tasarım üretebiliriz.

İş Elbisesi Baskıları

İş Elbiselerini Tercih Etmek Profesyonelliği Arttırır İş elbiseleri genel olarak atölye tarzı işletmelerde kullanılsa da, gün geçtikçe herkes tarafından tercih edilebilir bir popülerlik kazanmaktadır. İş elbiseleri, sade ve düz bir renk olarak tercih edilebildiği gibi, İş Elbiseleri Baskı Yazıları da firmalar tarafından tercih edilmektedir.

 

Ürün Baskıları

Firmanıza ait olan , peçete baskı , Örnek kumaş baskıları , Numune Tekstil baskıları gibi kurumsal çözümlerinize çözüm ortağı olmaktayız. Sakarya’da bulunan firmamız tekstil dokusuna zarar vermeyecek biçimde dilediğiniz renk tonajını sağlayıp , Serigraf Baskı yönteminden yararlanarak Ürün üzerine solma , yıpranma olmadan kalıcı tekstil baskı sağlamaktayız.

Serigraf Baskı

Serigraf T-shirt baskı sistemi ile Sakarya’da solma , renk bozulması yaşamadan Tişört baskı hizmeti vermekteyiz. Dijital baskı tekniğinde tişörtün sadece belirli alanlarına baskı sağlayacağımızdan dolayı kişiye özel ürünlerde kısıtlı çalışma alanı kalmaktadır. Kişiye Özel Tshirt baskılarınızda sıcak baskı hizmetimizle siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi ödev edinmiş bulunmaktayız.

 

Sıcak Baskı

Dijital Tişört Baskı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize baskı hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz görseli tişört üzerine basabiliyoruz. Bizi diğer baskı yapan firmalardan ayıran en iyi özellik baskı yaptığımız tişörtün kumaş kalitesi ve baskı sonrası ürün garantisidir. Renkli baskılarımız da, tişört baskısında solma,boya akması,yıpranma yaşanmaz. 500 yıkamaya kadar tişörtlerimiz yıpranmaz.Eğer uygun sıcaklıkta tişörtü ters çevirip yıkarsanız yıllarca yeni almış gibi kalite kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Size özel tasarım üretebiliriz.

Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10