• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

TAMPON BASKI

Tampon Baski teknigi ile bombeli, egimli, çukur, yuvarlak ve düz ürünler üzerine baski yapma imkani vardir. Tampon baski her ürün üzerine uygulanir. Atölyemizde 2 renk otomatik tampon baski makinesi mevcuttur, klise yapimindan baskiya kadar tüm islemler özenle yapilmaktadir. Her türlü logo, amblem ve grafik çalismalari, bilgisayar destekli klise makinamiz ile klise üzerine aktarilir ve baskisi yapilir. Tampon Baski Yababildigimiz Materyaller Metal, Ahsap, Cam, Plastik, Promosyon Ürünleri

Metal Tampon Baskı

Metal ürünler , metal zeminler metal aparat ve metal yüzey üzerine tampon baskı hizmeti sağlamaktayız. Kalıcı ve soyulmaya karşı durumlar gözönünde bulundurularak baskı işlemi sağlanır.

 

Ahşap Tampon Baskı

Ahşap zeminler , ahşap kül tablolar , ahşap kalemlikler , ahşap ürünler üzerine tampon baskı hizmeti sağlamaktayız. Ahşabın içerisine işleyen boya kuruduktan sonra çıkması oldukça güçtür.

Cam Tampon Baskı

Cam ürünler , bardak üzerine baskı , sürahi üzerine baskı gibi çok kalemli ürünleriniz üzerine markalama yapılacağı takdirde bu baskı yöntemini kullanmak oldukça sağlıklıdır.

Plastik Tampon Baskı

Plastik Zemin Üzerine Tampon baskı işemlerinde , plastik ürünleriniz , plastik levhalar , platik malzeme üzerine markalama gibi işlemleriniz için kullanmanız doğru bir yoldur. Seri numarası gibi değişken metinli baskılar için Lazer Markalama hizmetimize göz atmanız daha doğrudur.

Promosyon Ürünler

Promosyon ürünler , ajanda baskı , plastik kalem baskı ,  çakmak baskı , gibi tüm promosyon ürünlerinizde tampon baskı teknolojisini kullanabilirsiniz.

 
Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10