• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

LAZER MARKALAMA

Lazer markalama (lasermarking), her hangi bir malzemenin üzerinde iz bırakma işlemidir. Sistem herhangi bir mürekkep vb. ürün veya herhangi bir alet kullanmadan kalıcı iz bırakır. Sistemin çalışma prensibi lazerin ürettiği ışığın gücü ile parça üzerine işlemektir. Bu yönü ile diğer markalama yöntemlerinden ayrılır.

 

DİVİZÖR İLE SİLİNDİRİK BASKI

Divizör silindirik malzemelerde  kazıma ve markalama yapılmasını sağlayan cihazdır. Ürün bir ucundan divizör cihazına tutturulur ve sabitlenir. Çalışma alanı belirlenir ve işlem başlatılır. Silindir formatındaki metal ürünler üzerine seri numarası , logo markalama , ve ürün bilgileri metal bilgileri kazınabilir.

 

ÜRÜN LAZER MARKALAMA

Metal ürün , metal etiket , makine etiketleri veya markine özelliklerinin bulunduğu panoların Tiner gören silinmeye müsait veya yazıların kalkmasına sebep olabilecek ortamdaki yazıların , metinlerin lazer kazıma sistemi ile üzün üzerine veya zemine kazıma yaparak yazının kalıcı olmasını sağlamaktayız. Kazıma sistemi ile yapıldığı için metin silinmesi  gibi bir durum söz konusu değildir.

 

METAL ETİKET

Her türlü düz yüzeyli ürün ve materyallere, çok renkli baskı yapabilmeyi sağlayan bir baskı tekniğidir. Serigraf baskı ile metal, ahşap, cam, kağıt, plastik türleri, kumaş gibi birçok malzemeye baskı yapılabilir. Korkmaz Reklam uzman kadrosu ve deneyimleri ile siz değerli müşterine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli boya yüksek çöznürlükte ve net baskı hizmeti ile aradığınız kaliteli Kormaz Reklam farkıyla edinin. Sakarya başta olmak üzere hemen her il için hizmet veren firmamızın yaptığı işlere bakın.

 
Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10