• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

Lazer ile Takı Yapımı

Lazer ile Takı Yapımı
Lazerler ile takı yapımında kullanılan metal parçaları markalamak için Laser sisteminiz ve bir lazer metal markalama ajanından biraz yardım alarak hızlı ve kolaydır.

bir CO2 lazer için metal markalama ajanı kullanarak, çeşitli takı yapımında kullanılan metal parçaları üzerinde kalıcı markalama yaparak metalleri özelleştirebilirsiniz. Nasıl mı çalışır? Lazerden gelen ısı, markalama ajanını metale bağlayarak kalıcı bir iz bırakır. Bu izler çok dayanıklıdır ve önemli miktarda aşınma ve yıpranmaya dayanır.

Burada çeşitli kolye ve takılarını markalamak için bir markalama ajanı madde kullandık. Nasıl yaptığımızı öğrenmek için okumaya devam edin!

İhtiyaç Duyulan Malzemeler

Takı parçaları

Metal Markalama Spreyi

Lazer Sistemi

Bu projede 60 watt’lık bir Helix kullandık: Raster: Hız% 15 // Güç% 100 // DPI 600 // Standart Gravür

Tasarımınızı hazırlayın ve markalayacağınız parçalara göre ayarlayın. Parçanıza uyması için boyutları değiştirmeniz gerekebilir.

metal markalama spreyi ile kaplayın ve kurumasını bekleyin. İlk gravür parçanızı sisteme yerleştirin. İsterseniz sol üst köşeyi (fabrika ana konumu) kullanabilir veya ana konumu değiştirebilir ve ürününüzü masanın herhangi bir yerine yerleştirebilir ve Merkez-Merkez gravür özelliğini kullanarak kazıma yapabilirsiniz.

Bir fiber lazeriniz varsa, bu sistemler çıplak metal markalama için tasarlandığından direkt olarak metal takı parçasını markalayabilirsiniz.

Grafiklerinizi özelleştirdikten sonra, işi lazere gönderin ve DEVAM (GO) tuşuna basın! Lazer, markalama ajanını metale bağlar ve kalıcı bir markalama sonucuna sahip olursunuz. Bir kez kazındıktan sonra kalan yapıştırıcıyı ıslak bir bezle çıkarın ve hepsi bu kadar!


Özel takıları nerede satabilirsiniz?
Özel hediyelik eşya mağazaları
Okullar ve kulüpler
Kurumsal hediyeler
Düğün hediyeleri
İnternet ve instagram satışları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10