• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA
 KİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR

KİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR

KİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR Hediyede ve markaya hediyeliklerin yerini her zaman ayrıdır. Bir de o hediye, hediye verilen kişinin ihtiyacını karşılıyorsa, ona özel bir şekilde hazırlanmışsa ve aynı zamanda işlevsel bir ürünse çok daha kıymetli ve özel bir hale geliyor. Kurumsal müşterilerimizin tercihlerinden yola çıkarak termosların çok sık tercih edildiğini ve özel bir hediye olarakKİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR kurumsal dünyada kendine yer edindiğini sıkça gözlemliyoruz.

Kişiye özel hediyelikler arasında son dönemde en çok tercih edilen ürünlerden bir diğeri ise kişiye ve markaya özel baskılı termos bardaklar/muglar. Hediye verilen kişinin keyif alarak kullanacağı bu termoslara istediğiniz isim, logo, resim ya da istediğiniz bir tasarımı rahatlıkla işleyebilmek çok önemli. Deha Ozalit olarak son teknolojiye uygun bir şekilde kendine güncelleyen makine parkurumuz ile termos baskılarını lazer kazıma eşliğinde başarılı bir şekilde hayata geçiriyoruz. KİŞİYE VE MARKAYA ÖZEL TERMOSLAR Referanslarımız ise bu konudaki tecrübemizin ve başarımızın altını çiziyor.

Son yıllarda sporda, yürüyüşte, ofiste yolda en çok kullanılan eşyalardan biri termoslar oluyor. Evden çıkarken içine koyacağı kahvesi ya da çayını sıcak bir şekilde yudumlayabilecek. İş yerlerinde de çok kullanılan bu termoslar bir nevi hayatı pratik ve ekonomik bir hale getiriyor. Dolayısı ile her talep olan ürün gibi termosları da daha kişisel bir hale getirmek istedik ve kişiye özel olarak tasarladık. 

Kaliteli İsme Özel Kapaklı Çelik Termos İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

1 -) Kapak kilidi ve tuşlu mekanizmalı açılır kapağa sahiptir. Kapak çift korumalı akma ve yanma önleyicidir. 

2 -) Termos gıda ile temasa uygundur. 2 katmanlı hassas teknoloji, ısı ve soğuk yalıtımlı.

3 -) İç kısmındaki filtre kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kaydırmaz Taban Özelliği ile yüzeylerden kayma yapmaz.

4 -) Ürün içeceklerinizi 4 – 8 Saat arası sıcak- soğuk tutabilme Özelliğine sahiptir.

5 -) Kapasitesi: 380 Ml kapasiteye sahiptir. Ürünün Ebatları: 17,5 Cm x 8 Cm.

6 -) 304 paslanmaz çelik kalitesine sahiptir. Ürün kişiselleştirme lazer kazıma ile yapılmaktadır.

Termos önerileri için paylaştığımız görsellere bakabilir ve daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10