• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

Kafe, Bar ve Restoranlarda Lazer Markalama Makinesi ile Nasıl Markalama İşi Yapılabilir?

Lazer makinesi ile markanızı taşıyan ürünler ile marka bilinirliğinizi artırın, promosyonlar oluşturun ve dış kaynak kullanım maliyetlerinden tasarruf edin.
Bir lazer kazıma makinesi ile bar, birahane, restoran gibi yerlerin markalarını taşıyan bardak, şişe, çatal, bıçak v.b. ürünler üretebilir ve promosyon ürünlerini hazırlaya bilisiniz Bu sayede hem kurumsal kimliğiniz ile marka imajınızı güçlendirirken yeni müşteri çekmek için pazarlama stratejileri oluşturmanızı sağlar.
Lazer ile Metal Şişelerin Markalanması


Bardak altlıklarından çatal, bıçak takımlarına, bira bardağında shot bardaklarına, bar, kafe ve restoranlarda çok fazla

kullanım alanları bulunan ürünler. İşletme içine bir lazer getirerek, bu popüler uygulamaları yapabilir hale gelerek işletmelere hem özelleştirilmiş ürün satışı yapması hem de promosyon ürünlerinde pek çok şeyi markalamasına olanak tanır.Lazer ile Markalanmış Bar BardaklarıLazer kazıma ve kesme makineleri, pazarlama çabalarınıza büyük ölçüde yardımcı olabilecek değerli araçlardır. Logonuzu eklediğiniz ürünleri düşünün. Kurumsal kimliğe ve marka imajına yaptığı katkıları. İşi dışarda yaptırmak yerine kendi ekipmanınız ile kendi araçlarınızı ve kendi promosyon ürünlerinizi markalamak hem zaman hem de maliyet kazancı sağlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10