• info@korkmazreklam.com
  • Orta Mh. Pazargeçidi Sk. 31/C Adapazarı-SAKARYA

ALÜMİNYUM ETİKET LAZER MARKALAMA

ALÜMİNYUM ETİKET LAZER MARKALAMA
Alüminyum Etiket Lazer Markalama ve Alüminyum Etiket Lazer Kazıma işlemi Alüminyum Etiket olan her ürüne marka, logo, yazı, model, seri no, numaratör, tarih, barkod basım işleminin kalıcı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. KORKMAZ Reklam olarak, Alüminyum Etiket Lazer Markalama ve Alüminyum Etiket Lazer Kazıma işlemlerinde kullanılan teknoloji ve son sistem makinelerimizle en kötü koşullarda bile ilk günkü halini koruyan, okunurluğu silinmeyen markalama işlemlerinizi uyguluyoruz.

Alüminyum Etiket olan her ürününüze lazer markalama ve lazer kazıma işlemleriyle lazerle yazı yazma, lazerle harf yazma, lazerle isim yazma, lazerle logo çizme, lazerle fotoğraf baskısı gibi işlemleri kısa sürede kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum Etiket Markalama ve Alüminyum Etiket Lazer Kazıma ile ürünlerinize logo, amblem, model, tarih seri numarası, etiket, barkod, fotoğraf, şekil, telefon, vb baskı işlemleri yapılabilir.

Alüminyum Etiket Lazer markalama ve Alüminyum Etiket Lazer Kazıma işleminin kullanıldığı alanlara örnek vermek gerekirse, teknolojik cihazların dış aksamında kullanılan Alüminyum Etiket kısım ve teknolojik aksesuarlar, oyuncaklar, hediyelik eşyalar, promosyon ürünler ve kırtasiye ürünleri aklımıza gelen faaliyet alanlarıdır.

Alüminyum Etiket lazer markalama yapılırken ürünün üzerinde hiçbir kimyasal madde ve kesici alet kullanılmamaktadır. Markalama işlemi sadece lazerin güçlü ışınlarıyla yapılmaktadır. Bu sayede lazer markalama, lazer kazıma yapılan hiçbir ürüne zarar gelmemektedir.

Sakarya Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Erenler Alüminyum Etkiet Lazer Markalama

Adapazarı Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Serdivan Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Sapanca Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Arifiye Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Düzce Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Korucuk Alüminyum Etkiet Lazer Markalama
Karaman Alüminyum Etkiet Lazer Markalama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntüle
Whatsapp
Merhabalar
Hızlı iletişim
Clicky

Korkmaz Reklam Lazer Kazıma Metal Etiket

Orta Mah. Pazar Geçidi Sok. No:31/C

Sakarya

,

Adapazarı

54100

0564 270 10 10